İptal & İade Şartları

Garanti Koşulları

 • Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
   

Nasıl İade Ederim ?

 1. bilgi@paspasyap.com e-mail adresine iade süreci ile ilgili hangi ürünü neden iade etmek istediğiniz ile ilgili e-mail atın veya www.paspasyap.com  sitesinde sağ alt köşede bulunan canlı destek butonuna basarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşmek için sohbeti başlatın. 
   
 2. Müşteri temsilcilerimiz ile sağladığınız görüşme sonrası e-mail adresinize gelen iade kargo kodunu kullanarak, iade edilecek ürünler ile faturayı bir pakete koyun . Aldığınız iade kodu ile anlaşmalı kargo şirketlerinden biri ile iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.
   

Ürün İade Koşulları

 1. Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren  7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya bilgi@paspasyap.com adresine e-mail atarak müşteri hizmetlerimiz ile konu ile alakalı yazılı iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.
   
 2. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuş ise veya 7 günlük süre içerisinde  ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
   
 3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir. 
   
 4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 
   
 5. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
   
 6. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.